foto

Podobasz się mężczyznom pomimo

Czy podobam się mężczyznom? Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarz położenie normalne Jako że ostatnio Twe życie seksualne nie układa się tak jakbyś sobie życzyła, zaczynasz zastanawiać się czy w ogóle podobasz się płci przeciwnej. Już niedługo przekonasz się, że podobasz i to bardzo, musisz po prostu częściej przebywać w miejscach gdzie możesz poznać.

Zobacz więcej ...

foto

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą

Musisz koniecznie oczyścić swoją energię, gdyż Twa karma źle na Ciebie oddziałuje. Kiedy to zrobisz, po prostu działaj, aby Twe życie szło w odpowiednim kierunku. Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Księżyc położenie normalne Pali Ci się grunt pod nogami. Ostatni czas nie był najlepszy. Trapią Cię smutki i liczne.

Zobacz więcej ...

foto

Najwyższa pora na to aby wyznać najbliższym prawdę

Jednak nie ma sensu żyć w kłamstwie. Im dłużej będziesz się bać wyznać prawdę tym więcej stresu będzie Cię to kosztować. Powiedz więc jak jest, kto ma przy Tobie zostać ten zostanie. Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Gwiazda położenie normalne Nie zwlekaj dłużej z wyznaniem prawdy o swojej orientacji. Zobaczysz.

Zobacz więcej ...