Informacje

Dodany: 2017-10-18
Kategoria: Tarot

Tagi dla artykułu

astrologia, wróżka, znaki zodiaku

Szczerze mówiąc lepiej na razie się wstrzymać. Poczekaj rok-dwa i zobaczysz czy wtedy w dalszym ciągu, będziesz chcieć mieć dodatkowe znamię na ciele.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarzowa położenie normalne

Tatuaże bardzo Ci się podobają, aczkolwiek obawiasz się reakcji rodziny na zrobienie go. Prawda jednak jest taka, że nikt nie przeżyje za Ciebie życia. Tak więc jeżeli lubisz tatuaże, nie ma sensu dłużej czekać. Zrób go i ignoruj zdanie innych. Najważniejsze jest tutaj Twoje zadowolenie.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Cesarz położenie normalne

Jeśli tylko tatuaże Ci się podobają, to nie ma sensu czekać z ich zrobieniem. To jest Twoje życie i Ty musisz o nim decydować. Nie przejmuj się więc opiniami innych. Wybierz wzór który spełnia Twe oczekiwania i przy najbliższej okazji idź do studia tatuażu.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kapłan położenie normalne

Z jednej strony bardzo chcesz zrobić sobie tatuaż, z drugiej jednak obawiasz się reakcji rodziny. Powiem szczerze- to jest Twoje życie, i nikt tego życia za Ciebie nie przeżyje. Musisz osobiście podejmować decyzje dotyczące Twej osoby, bez patrzenia na innych. Tak więc idź i zrób ten tatuaż, nie zwracaj uwagi na to co powiedzą inni.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Kochankowie położenie normalne wróżka

Odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta- jeśli tylko podobają Ci się tatuaże, to idź i go sobie zrób. Oczywiście zastanów się dobrze nad wyborem odpowiedniego miejsca i wzoru, nie podejmuj tej decyzji pochopnie. Aczkolwiek jeśli jakiś wzór Ci się spodoba, to się na niego zdecyduj.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Rydwan położenie normalne

Jesteś osobą potrafiącą decydować o swoim życiu. Dlatego też, jeśli podobają Ci się tatuaże, to nie ma się nad czym zastanawiać. Wybierz tylko właściwy wzór i go sobie zrób. Nie słuchaj rad innych odradzających Ci ten krok. Pamiętaj że to jest Twoje życie i nikt go nie przeżyje za Ciebie.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Sprawiedliwość położenie normalne

Poczekaj jeszcze z decyzja o tatuażu. W tej chwili mogą Ci się one podobać, jednak za jakiś czas bardzo prawdopodobne jest, iż zmienisz zdanie. Dlatego też póki co się wstrzymaj, aby potem nie żałować swojej decyzji.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Pustelnik położenie normalne

Tatuaże od zawsze Ci się podobały, i w końcu masz zamiar sobie go zrobić. Dlatego nie ma się tu nad czym zastanawiać. Obawiasz się trochę reakcji najbliższych- jednak pamiętaj, że to jest Twoje życie, a nie ich. Jeśli pragniesz mieć tatuaż to po prostu go sobie zrób.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Koło Fortuny położenie normalne

Odpowiedź na pytanie brzmi- zdecydowanie Tak! Zrób sobie tatuaż, zobaczysz że nie będziesz żałować swej decyzji.