Informacje

Dodany: 2017-11-28
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

Tagi dla artykułu

horoskop majów, numerologia, szeptunka, tarot

Zapewne jakieś niezbyt miłe wydarzenia spowodowały to, że nie jesteś pewny jej uczuć, aczkolwiek w głębi duszy, partnerka naprawdę Cię kocha. Powiem więcej, ona nie wyobraża sobie bez Ciebie życia. Tak więc spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń. Jest Wam pisane szczęście na całe życie.

Karta Wisielca symbolizuje człowieka, który zapewne powiedziałby o sobie, że „żyje jak w klatce”, po czym z rozpaczą zapytał: i co ja mam teraz zrobić?!... Niestety, nie zna odpowiedzi. Cechuje ją pasywna postawa wobec losu. Ty zostałeś obsadzony w roli plastra na zranione serce. Nie żywi ona do Ciebie prawdziwego uczucia. Zakończ ten związek, im szybciej tym lepiej.

Twoja wybranka jest osobą szczerą i uczciwą. To bardzo dobrze, możesz być pewny jej uczuć. Aczkolwiek czasem nie potrafi Cię zrozumieć. Musisz się jednak z tym pogodzić, kobiety też nie zawsze potrafią wyczuwać pewne rzeczy. Najważniejsze, że zależy jej na Tobie i jest Wam pisane wspólne szczęście.

Od zawsze uczucia stanowiły dla Ciebie nadrzędną wartość. Zależy Ci na partnerce i tego samego oczekujesz również od Niej. Najważniejsze jest, że nie musisz się martwić, dziewczyna podziela Twe uczucia. Czasem dochodzi między Wami do różnicy zdań, ale to jest normalne w każdym związku. Nawet jeśli ostatnio mieliście ciche dni, sytuacja już niedługo się poprawi.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kochankowie położenie normalne

Twoją wybrankę cechuje ogromne pragnienie miłości. Poza tym jest łagodna, kochliwa, wrażliwa. Czasem optymistycznie patrzy na świat. Niekiedy liczą się dla niej tylko uczucia. Tak więc nie musisz martwić się o to czy Cię kocha. Bardzo jej na Tobie zależy i zrobi wszystko abyście byli szczęśliwi.

Osoba, którą symbolizuje Sprawiedliwość kieruje się rozumem, nie uczuciami. Jest rozsądna, tolerancyjna, wewnętrznie poukładana. Tak więc nie licz ze strony partnerki na wielkie zrywy uczuć. Zależy jej na Tobie, można wręcz powiedzieć, że nie wyobraża sobie życia bez Twej osoby, jednak nie oczekuj porywów namiętności.

Trafiłeś na kobietę z którą możesz budować przyszłość. Chociaż czasami zdarza się Wam pokłócić, dochodzi do różnicy zdań, to jednak przetrwacie ciężkie chwile. Partnerka Cię kocha, podobnie jak Ty kochasz ją. Jesteście dla siebie stworzeni, gdybyście się rozstali Wasze życie straciłoby sens.Więcej wróżba na wrozkagauri.pl

Twoja dziewczyna ma mnóstwo energii. Lubi zmiany, ruch i gotowy jest wiele poświęcić, aby pokonać przeszkody, dzielące ją od celu.